Sveika, Lieliskā!

Mani sauc Lelde Kovaļova, esmu "Dream Light planner" autore un izdevēja. Esmu priecīga, ka Tev ir radusies interese par mūsu plānotājiem. Mans mērķis ir iedvesmot sievietes un mudināt piepildīt savus sapņus. Plānotāji mēdz būt ļoti noderīgi palīgi ceļā uz ideju realizāciju. Turklāt es ļoti vēlos, lai mēs turpinātu rakstīt ar roku. Es ticu, ka rakstīšana ar roku palīdz apkopot domas, izvērtēt būtiskāko un precīzāk definēt savus mērķus.

Nedaudz par mani. Esmu kino producente. Lepojos, ka manu un vīra pirmo uzņemto īsfilmu internetā noskatījās 14 miljoni skatītāji, arī nākamās filmas pārsniedza tūkstošu un miljonu skatījumu robežas. Man ir maģistra grāds audiovizuālajā mediju māksla.  Savu nākotni ļoti vēlos turpināt saistīt tikai ar radošo vidi - kino producēšanu, rakstniecību un izdevējdarbību. "Dream Light Planner" 2019.gadā svin savu otro dzimšanas dienu. Esam izdevuši 7 plānotājus dažādās krāsās, tostarp mērķu un motivācijas rokasgrāmatu. Kopumā plānotājs nonācis pie tūkstošiem sieviešu gan Latvijā, gan ārzemēs.

2019.gadā būs piepildījies viens no manas dzīves lielākajiem sapņiem- izdevniecība "LATVIJAS MEDIJI" izdos manu debijas romānu psiholoģiskā trillera žanrā ar nosaukumu "Bezvēsts pazudušās". Grāmatas rakstīšanai veltīju nepilnus divus gadus no savas dzīves. Tas bija grūtākais un vienlaikus skaistākais periods manā dzīvē. Grāmatu būs iespējams iegādāties visās Latvijas grāmatnīcās, kā arī izdevniecības mājaslapā.

Es ļoti vēlos iedvesmot sievietes. No savas vecmāmiņas esmu mantojusi bezgalīgu mīlestību pret cilvēkiem. Ticu, ka enerģija, kuru ieguldīju radot produktus ar mīlestību un individualitāti, tiek nodota arī tālāk mūsu klientiem. Es ļoti priecāšos, ja Tavi sapņi piepildīsies. Ar prieku atbildēšu uz vēstulēm, ieteikumiem, ierosinājumiem vai vienkārši varam izdzert kopīgu "virtuālo kafiju".  

Ar mīlestību un labākajiem vēlējumiem,

Lelde Kovaļova